WAP Groups
Download Free Apps & Games @ PHONEKY.com

DUMPLINANDBUTTA - Topics
Create Your Own App Store

* DUMPLINANDBUTTA > Topics


Subject: FIGHT
Replies: 8 Views: 153

sassy4u1 7.05.09 - 02:34pm
YUH WOULD A FIGHT OVER A GIRL OR A GUY? BIG STONE,CUT IN A FACE,BOX UP AND ALL THESE THINGS, *

tomflexx 7.05.09 - 06:31pm
my girl fi such an animated question mi sorry mi neva ave more fi seh dan not a rastagarments .. woman nuff like sand she can kick rocks.. mi nah fight ova no female. *

sassy4u1 7.05.09 - 06:40pm
FI TRU INUH RICH BUT LAST NIGHT ME IN A ME HOUSE AND HEAR BIG THINGS A GWAN DUNG I ROAD WHEN ME GO OUT GO LOOK NO TWO SCHOOL GAL THAT A FIGHT OVER CONDUCTOR MAN LOL. SO ME A LOOK INTO IT AND A SEH A WOULD NEVER FIGHT OVER NO MAN NO MATTER WHAT THE SITUATION MAY BE. THEY ARE NOT WORTH IT. BUT WE WOMENS ARE WORTH FIGHTING OVER LOL. *

urlvrboi 7.05.09 - 08:25pm
Hahaha yuh crazy unu mi nah fight ova nuh woman *

loveitup 8.05.09 - 05:24am
NNNOOOOO!!!!!! WE NU SUPPORT NO KICK N BOX DUNG OVA NU MAN STR8T!!!, iT HIM WAH GO LET HIM, THAT OBBVIOUSLY SHOW U THAT HIM NEVA WAH YU FRM THE GET GO, MEK HIM GWEH, all crawpup crawpup. *

deja.kid 9.05.09 - 02:44am
na yo real men dont fight over women,women fight out we lol kidding. id never fight over a female never.but they are free to fight over me. in the end who they hurting? surely not me. *

sexikay1 9.05.09 - 09:02pm
how unu mean.......COME FIGHT OVA MI...A DAT MI SEH!!! lmao... mek d gyal dem defend the y dem sassy.. lmao..... nah go fi nuh gyal fi beat har but nah bck dung if she come a fling fist!!! a dat me seh!! *

sassy4u1 10.05.09 - 02:43am
NO KIM NO . . ANYWAY MEMBER ME NEIGHBOUR THE BIG FAT GAL WHE ME SEH GO VERE TECH?ANYWAY SHE AN ONE A THE GAL WHE LIVE OVER D YARD WHE CRYSTAL LIB KETCH UP A WAR AND ALL THESE THINGS. A JASON WHE WORK FI ZARO DEM A WAR OVER YO. IT WAS SO EXCITERTAINING *

sexikay1 30.05.09 - 06:16pm
ewwwwwww dat deh ugly man deh weh always smell like gas oil a him colone...dem nah nuh abmition.... but a crystal dem shudda beat..dat mi wudnt wah fi miss hehehe!! *


* Reply
* DUMPLINANDBUTTA Forum


Search:
topics replies


* DUMPLINANDBUTTA

Create Your Own App Store

topTop
groupsGroups
mainProdigits

Custom Search


Create Your Own App Store